Dzień Chłopaka

dzien_chlopaka

W tym dniu szczególnym – września trzydziestego, Witamy serdecznie chłopaka każdego. Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń,         Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

 

    Dzień Chłopaka w przedszkolu – jest to coroczna impreza, nie tylko dla chłopców, choć prezenty, otrzymują właśnie oni. Dziewczynki z tej okazji wykonały własnoręcznie laurki, a Pani Intendent zadbała o słodką niespodziankę. Był to dzień pełen wrażeń, atrakcji, radości i dobrej zabawy. Mężczyźni tego dnia spisali się na medal, oby takich dni było więcej. Uroczystość w doskonały sposób posłużyła dalszemu poznaniu i zintegrowaniu nie tylko grupy, ale i całego przedszkola.

 galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.