Dzień postaci z bajek u „Pszczółek”

bajkowe-postacie1

„Bajka wędruje po świecie,
dzisiaj do nas zawitała.
drogie dzieci dobrze wiecie,
że was bajka pokochała”

   6 listopada 2015 r. był wyjątkowym dniem dla dzieci z grupy „Pszczółek”. Tego dnia wszystkie „Pszczółki” przeniosły się w świat Bajkowych Postaci. Dzięki zaangażowaniu rodziców już od rana pojawiały się w przedszkolu: księżniczki, wróżki, Kot w butach, Supermeni, Spidermany, krasnoludki i pirat i wiele innych.

  W tym dniu nie obyło się bez wielu atrakcji mających na celu ukazanie dzieciom piękna i walorów baśni. Dzieci z wielkim zaangażowaniem i przejęciem prezentowały swoje stroje, wykonywały przygotowywane dla nich zadania. Spotkanie sprawiło dzieciom wiele radości. Przedszkolaki były aktywne, otwarte i wesołe, a przecież takie są podstawowe założenia pracy z dziećmi w przedszkolu.

galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.