Teatrzyk

teatr[1]

4 listopada 2015 r. nasze przedszkole odwiedził Teatr profilaktyczny Edukacja i Animacja „MAGIK” z Białegostoku.

   Dzięki aktorom, którzy wcielili się w postacie zwierzątek mogliśmy przekonać się, jaki los czeka tych, którzy postępują podobnie do liska Okrutnisia. Używanie przemocy wobec innych, słabszych od siebie nie pozostanie bez kary.

  Uwięziony przez lisa zajączek Tuptuś został przez nas cudownie ocalony, bohatersko oswobodziliśmy go z pułapki, dzięki czemu mógł zamieszkać w domku na leśnej polanie. Nie była to jednak zwykła chatka: „Domek jest dla tego, kto ma serce dla każdego”. Nic więc dziwnego, że miejsca w nim nie znalazł Okrutniś. Musiał zatem uciekać daleko. Za swoje straszne zachowanie poniósł srogą karę.

galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.