Dzień Pluszowego Misia

mis_2014_2015

Pluszowy Miś to wierny przyjaciel z dzieciństwa, powiernik i słuchacz dziecięcych trosk, sekretów i zwierzeń.

 W naszym przedszkolu na kilka dni przed Światowym Dniem Pluszowego Misia wszystkie grupy zaczęły przygotowywać się do obchodów tego święta. Każde dziecko przyniosło do przedszkola swojego ulubionego misia, układając go na widocznym miejscu w sali. Wspólnie w grupach wykonane zostały maski oraz przygotowane zajęcia edukacyjne, a w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom” były czytane bajki o misiach przez Panią Dyrektor Biblioteki Publicznej w Milanowie Ewę Kozak.

 Dzieci poznały historię pluszowego misia oraz wiele ciekawostek z ich życia. Dużą frajdą było robienie gofrów przez rodziców w grupie „Pszczółek”, które z miodkiem smakowały wyśmienicie, bo przecież wszystkie Misie lubią miodek.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.