Mikołajki

DSC02621

Poniedziałek 7 grudnia był wyjątkowym dniem w naszym przedszkolu. Tego dnia przedszkolaki już od samego rana nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczków, które zwiastują przybycie Mikołaja.

  W trakcie oczekiwania dzieci z grupy „Smerfy” przygotowały prezent dla miłego gościa – piękny szal własnoręcznie wykonany.

 W końcu w drzwiach stanął długo wyczekiwany przybysz z Laponii. Na twarzach dzieci pojawił się uśmiech i radosny okrzyk. Mikołaj pod przewodnictwem Pani Dyrektor odwiedził wszystkie grupy zostawiając im prezenty. Dzieci zaprezentowały Mikołajowi swoje umiejętności muzyczne zapraszając go do wspólnej zabawy. Miło spędzony czas uświetniły wspólne zdjęcia. Przedszkolaki z ogromną radością zaprosiły Mikołaja na przyszły rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne i posłuszne.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.