Ubieramy choinkę – zajęcia otwarte w grupie „Wesołe Skrzaty”

P1070572

W dniu 4 grudnia zostały zorganizowane zajęcia otwarte w najmłodszej grupie Skrzatów.

  Celem spotkania było wytworzenie przedświątecznej atmosfery, rozwijanie samodzielności, aktywności twórczej u dzieci oraz umiejętności współdziałania w grupie. Po zabawach integracyjnych i wprowadzeniu w temat zajęć dzieci z pomocą Rodziców przystąpiły do wykonania świątecznych bombek. Po skończeniu prac plastycznych Rodzice zaczęli wykonywać ozdoby choinkowe. Pomysłów na wykonanie oryginalnych, wspaniałych ozdób choinkowych jak zwykle nie brakowało. Ubieranie choinki sprawiło nie tylko dzieciom ale także Rodzicom wiele radości i uśmiechu. Czas spędzony w przedszkolu wspólnie z Rodzicami to chwile, które dzieci będą pamiętać bardzo długo.

  Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przybycie na nasze zajęcia, za aktywne w nich uczestniczenie.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.