Spotkanie opłatkowe

indeks

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu najpiękniejsze i najcieplejsze rodzinne święta. Każdy z nas chciałby, aby trwały troszeczkę dłużej. Dlatego też już od początku grudnia zaczynamy przygotowywać się do nich, aby chociaż przez chwilę napełniły nasze serca radością i życzliwością.

  22 grudnia wszyscy zebraliśmy się na spotkaniu opłatkowym, gdzie panowała miła, świąteczna atmosfera wśród Dzieci, Rodziców oraz zaproszonych Gości.

  Po serdecznym powitaniu przez Panią Dyrektor, modlitwie Księdza Proboszcza oraz krótkim przemówieniu Pana Sekretarza Urzędu Gminy Milanów wszyscy przełamali się opłatkiem, a następnie w zadumie i zamyśleniu wsłuchiwali się w przedstawione jasełka przygotowane przez grupę „Pszczółek” pod kierunkiem Pani Aleksandry Frączkiewicz.

  Przedszkolaki przedstawiając i odgrywając role ogłaszały o narodzinach Cudownego Dzieciątka, które ludziom dało nadzieję i odmieniło życie. Rodzice i zaproszeni goście byli zachwyceni występami przedszkolaków.

  Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w grupie, dzięki czemu wspólnie stworzyły niesamowite przedstawienie.

  Po uroczystości i przygotowanym poczęstunku wszyscy w świątecznym nastroju rozeszli się do domów. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania , emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują, jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.