Bal Karnawałowy

DSC_0661

Powiedział nam Bartek, że dziś tłusty czwartek” – właśnie w czwartek 4 lutego nasze przedszkolaki uczestniczyły w Karnawałowym Balu Przebierańców.

  W przedszkolu już od samego pojawiły się piękne księżniczki, rycerze, tajemnicze wróżki, kowboje, zawitały też kotki oraz bohaterowie znanych i lubianych bajek.

  Po śniadaniu wyruszyliśmy do Gminnego Ośrodka Kultury w Milanowie, aby z radością powitać zaprzyjaźnionych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Parczewie, którzy również przyjechali do nas, aby wspólnie uczestniczyć w Karnawałowym Balu.

  Zabawom i szaleństwom przy muzyce nie było końca. Nie obyło też obyło się też bez łakoci i „tłustoczwartkowego pączka”. Po zakończeniu zabawy wszystkie dzieci zmęczone, lecz zadowolone wróciły do domów.

 W ramach podziękowania za wspólna zabawę przedszkolaki otrzymały od Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Parczewie Baśnie Braci Grimm. Postacie z baśni mogą stać się inspiracją do wykonania strojów na przyszły rok.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.