Wycieczka Smerfów

P1080605

Dnia 17 maja grupa „Smerfów” z Przedszkola Samorządowego w Milanowie wybrała się na wycieczkę do Farmy Iluzji w Trojanowie.

   Chociaż poranek był pochmurny i deszczowy nie odstraszyło to dzieciaków oczekujących na wyjazd już od kilku tygodni. Farma to miejsce łączące piękną przyrodę z nowoczesną techniką, a iluzja to ciekawe zjawiska optyczne. Dużą atrakcją okazała się Latająca Chata Tajemnic, w której to woda płynie pod górę, stół bilardowy jest prosty, a niektórzy poruszali się na czworaka. Świetną atrakcja był też wiklinowy labirynt, z którego wyjście stanowiło dla naszych dzieciaków nie lada wyzwanie.

   Spacerując po farmie mieliśmy okazję podziwiać iluzyjne eksponaty np.: studnie nieskończoności, ścieżkę złudzeń, meble olbrzyma, czy tez magiczny domek bądź tunel zapomnienia.

  Niezapomnianym przeżyciem dla Olka i Małgosi była nauka magii u iluzjonisty Pana Ząbka. Chwilą wytchnienia był odpoczynek podczas ciepłego posiłku, po którym to zwiedzaliśmy „Mini Zoo”, jeździliśmy kolejką oraz hasaliśmy na placu zabaw.

  Trochę zmęczeni, ale pełni wrażeń i przeżyć wróciliśmy do przedszkola, gdzie z nutką niepokoju czekali rodzice. Dla niektórych maluchów był to pierwszy, samodzielny wyjazd.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.