Wycieczka Pszczółek

P1080635

W dniu 18.05.2016 r. dzieci z grupy „Pszczółek” z Panią Dyrektor oraz Panią Olą wyjechały na wycieczkę do Tematycznego Parku „Magiczne Ogrody” w Trzciance k/Janowca.

Po przybyciu na miejsce na dziedzińcu Pałacu Zorana przywitała nas Wróżka Smużka, która tego dnia była naszym przewodnikiem po tej zaczarowanej krainie.

Wróżka opowiedziała nam baśniową historię o dwóch potężnych czarodziejach- Dobrym Zoranie i złym Aragu, których życiowe drogi niejednokrotnie splatając się, ukształtowały Magiczne Ogrody.

Przekraczając bramę wkroczyliśmy do niezwykłego świata pełnego drzew, szumiących wodospadów i strumieni oraz tysięcy kwiatów i krzewów, pośród których schronienie znalazły wyjątkowe baśniowe istoty – Wróżki, Bulwiaczki, Mordole, Krasnoludy, Robanki, Drzewce, Smoki i wiele innych.

W trakcie wizyty w tym zaczarowanym miejscu nasze przedszkolaki mogły zobaczyć Kamiennego Smoka, Wrzosowisko, Marchewkowe Pole, Drzewce, kopalnie Mordoli, Krasnoludzki Gród, Wodny Świat, Robankową Łąkę oraz Smocze Gniazdo.

Krocząc po magicznej krainie dzieci mogły rozbudzić swoją ciekawość oraz zainteresowania światem przyrody.

Po wspólnej zabawie z Wróżką Smużką dzieci mogły rozładować swoją energię i wyszaleć się na olbrzymiej zjeżdżalni, trampolinach, karuzeli i placu zabaw z tunelami, linami i wieloma innymi atrakcjami.

Szczególną atrakcja dla „Pszczółek” była przejażdżka kolejką po kwiatowej dolinie oraz płyniecie tratwą.

To niezwykłe miejsce sprawiło, ze nasze przedszkolaki nie miały ochoty wracać do domu. Każdy znalazł tu coś ciekawego i interesującego dla siebie.

To był naprawdę magiczny dzień. Szczęśliwi, choć bardzo zmęczeni wróciliśmy do przedszkola, gdzie z niecierpliwością czekali na nas rodzice.