Dzień Mamy i Taty w przedszkolu

Jak co roku przedszkolaki świętowały Dzień Mamy i Taty.

W dniach 23, 24 i 25 maja 2016 roku wszystkie grupy przedszkolne słowem, piosenka i tańcem wyrażały swoim Rodzicom miłość i wdzięczność za matczyną dobroć, cierpliwość, ogromne serce, a także za mądrość i ojcowski autorytet.

Oglądając wspaniałe występy swoich pociech na twarzach Rodziców można było zauważyć dumę, ogromne wzruszenie oraz łzę w oku. Wszyscy byli dumni ze swoich pociech.

Po wspaniałych występach wszyscy usiedli do słodkiego poczęstunku. Atmosfera uroczystości była bardzo radosna i przebiegała w miłej, serdecznej i niezwykle rodzinnej atmosferze. Na pewno na długo zostanie w pamięci wszystkich w niej uczestniczących.

Galeria-Wesołe Skrzaty

Galeria-Smerfy