Dzień Dziecka

P1080834

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Jednak nie we wszystkich krajach w tym samym dniu i w ten sam sposób. Różnice wynikają przede wszystkim z tradycji narodowych i religijnych danego obszaru terytorialnego.

  W Polsce to święto jest obchodzone 1 czerwca. W naszym przedszkolu też świętowaliśmy ten dzień. Zaplanowane były atrakcje na świeżym powietrzu ( „Wesoła kaczuszka”, „Zjeżdżalnia”, Dmuchany Zamek), jednak kapryśna, deszczowa pogoda nie pozwoliła z tego skorzystać. Nauczyciele mieli przygotowany plan „B”. zorganizowane wesołe konkursy, zabawy oraz konkurencje sportowe. Nie obyło się też bez słodkiego poczęstunku w postaci owocowych szaszłyków, lodów oraz soków owocowych. Wszystkie dzieci biorące udział w różnorodnych konkurencjach zostały nagrodzone drobnymi nagrodami. W miłym i radosnym nastroju przedszkolaki spędziły swój świąteczny dzień.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.