Wycieczka Wesołych Skrzatów

P1080864

Dnia 08.06.2016 roku grupa maluchów udała się na długo oczekiwaną wycieczkę do malowniczej wsi Serniki leżącej w dolinie rzeki Wieprz. Ranczo „Arka” to atrakcyjnie zagospodarowany teren, prezentujący bogactwo roślin jak i różnorodnością zwierząt w czystym i spokojnym otoczeniu.

  Dzieci podczas wycieczki mogły zobaczyć wystawę starych maszyn i sprzętów rolnych, przejechać się kolejką wąskotorową oraz kolorową stonogą. Wielka atrakcją, choć nie wszyscy z niej skorzystali było przepłynięcie tratwą po stawie, podczas której można było oglądać łabędzie oraz innych mieszkańców wód. Wielką frajdą było bezpośrednie spotkanie ze zwierzętami mniej lub bardziej egzotycznymi. Koza Dora bardzo polubiła nasze maluchy.

 Nie obyło się bez szaleństw na placu zabaw, dmuchanym zamku, karuzeli, czy też podczas jazdy na gokartach.

Po wspaniałym i wyczerpującym pobycie na ranczu pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.