Dzień Ziemniaka

P1090318

Pieczone, gotowane, smażone …

zawsze pyszne i niezastąpione!

   W czwartek 22 września 2016 roku w Przedszkolu Samorządowym w Milanowie obchodziliśmy „Dzień Ziemniaka”. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły we wspólnej zabawie tanecznej, konkursie „ziemniaczana pacynka”, a następnie wykonywały prace plastyczne z ziemniaczanych pieczątek. Niezbędnym punktem dnia była „ziemniaczana uczta”, podczas której dzieci mogły spróbować różnych potraw wykonanych z ziemniaków, a były to między innymi: placki, pyzy, kopytka, knedle, babka ziemniaczana, i sałatki ziemniaczane.

   Na zakończenie Pani dyrektor Maria Końko dokonała podsumowania i wręczyła dzieciom dyplomy i nagrody za udział w radosnym Dniu Ziemniaka.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.