Dzień Edukacji Narodowej

P1090622

W dniu 14 października w naszym przedszkolu obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej.

  Dzieci z grupy „Pszczółek”, pod kierunkiem Pani Aleksandry Frączkiewicz i Jolanty Szymańskiej przy akompaniamencie Pana Artura Bójko przygotowali akademię. Milusińscy wyrazili wdzięczność wszystkim pracownikom przedszkola wierszem, piosenką i tańcem.

  Pani dyrektor Maria Końko złożyła życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi życząc zdrowia, cierpliwości oraz zapału do pracy szczególnie młodym nauczycielom. Za wyróżniającą pracę dydaktyczno-wychowawczą nauczyciele otrzymali nagrodę dyrektora.

  W tym dniu miło było nam gościć Kierownika Referatu Organizacyjnego Panią Agnieszkę Trochunowicz, która w imieniu Pana Wójta oraz własnym złożyła życzenia nauczycielom i wszystkim pracownikom.

  Rodzice również pamiętali o tym święcie, dziękując za trud wkładany w codzienną pracę. Wyrazem wdzięczności były kwiaty oraz słodki poczęstunek. Bardzo serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców przedszkola za pamięć, obecność i słowa życzliwości.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.