Dzień Pluszowego Misia

p1100013

Duże, małe, kolorowe, puchate, pluszowe i mięciutkie – pluszowe Misie są ulubieńcami wszystkich dzieci.

   Od wielu, wielu lat towarzyszą dzieciom na całym świecie. Miś obchodzi swoje święto 25 listopada. Nasze przedszkolaki też w różnorodny sposób uczestniczyły w obchodach tego święta. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem Misiem. Były misie małe, średnie i duże, a także różowe, niebieskie, zielone, brązowe i wielobarwne. Podczas całego dnia dzieciom towarzyszyły ich ulubione pluszaki. Dzieci Misiom przyrządzały śniadanko, śpiewały piosenki o misiach, słuchały wierszy i opowiadań. Na zaproszenie Pań z biblioteki dzieci mogły uczestniczyć w obchodach tego święta w Gminnej Bibliotece Publicznej. Poznały tam historię powstania Misia oraz wspólnie uczestniczyli w jego urodzinach. Nie obyło się też bez degustacji miodku. Było wiele konkursów i zabaw. W tym dniu było dużo uśmiechu, wspólnej zabawy, ale chyba najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego ulubieńca kolegom i koleżankom oraz możliwość zabawy z pluszakiem.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.