Spotkanie z Mikołajem

p1100074

Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie.

   6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Oczekując upragnionego Gościa dzieci z niecierpliwością, tuląc nos do szyby wyglądały zza okna i wsłuchiwały się w dźwięk dzwoneczków, które świadczyły to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Renifery bardzo się zmęczyły i musiały odpocząć więc do przedszkola na prawdziwych saniach „podwiózł” go tato Nikosia i Szymona. Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko św. Mikołaja – troszkę zawstydzone. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał prezenty. Za prezenty dzieciaki odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami i własnoręcznie przygotowanymi laurkami, aby Mikołaj nie zmarzł Smerfy wręczyły własnoręcznie wykonany szal. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków, a niektórzy z nich już od jutra nie będą mogli doczekać się kolejnej Jego wizyty.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.