Bal Karnawałowy

p1100353„Wszyscy bawią się wspaniale jak co roku w karnawale.”

Karnawał to miła tradycja przeplatana zabawą, muzyką gdzie ważnym elementem są barnawałowe bale.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły na który czekają cały rok, jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci dostarczającą wielu przeżyć i radości.

W dniu 11 stycznia w naszym przedszkolu odbył się właśnie taki bal.

Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie nie zabrakło strażaków, policjantów, wróżek, Spider- manów, nie sposób wyliczyć wszystkich postaci.

Bal karnawałowy był połączony z sesją zdjęciową. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu bawili się pod kierunkiem pana Zbyszka wodzireja, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką.

Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc w zabawie wspólnie ze swoimi paniami, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po chwilach odpoczynku muzyka znowu poniosła wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka, Kaczuch itp.

Wspólna zabawa przyniosła naszym wychowankom wiele radości.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu pięknych balowych strojów. Kolejny bal już za rok.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.