Dzień Babci i Dziadzia

p1100490

Dnia 12 stycznia w naszym przedszkolu obchodziliśmy wspaniałe święto- Dzień Babci i Dziadka.

   Z tej okazji przedszkolaki wraz ze swoimi paniami przygotowały Babciom i Dziadkom ogromną niespodziankę. Gdy goście zajeli już swoje miejsca w sali GOK, na scenę weszli mali aktorzy, aby poprzez swój śpiew, taniec oraz recytację pokazać jak bardzo kochają swoich Dziadków. Dzieci włożyły wiele pracy oraz serca w przygotowanie tej wyjątkowej uroczystości, co goście nagrodzili gromkimi brawami. Jednak nie była jedna niespodzianka tego dnia. Po przedstawieniu dzieci wręczyły Dziadkom laurki i zaprosiły na słodki poczęstunek, który został przygotowany przez rodziców.

Pomimo zimowej aury za oknem panowała niezwykła gorąca atmosfera a buziakom i wzruszeniu nie było końca.

Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu spotkania.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.