Walentynki

W dniu Świętego Walentego

 nic nie może dziać się złego.

Nikt nie może się dziś złościć,

bo oto nadszedł dzień MIŁOŚCI”.

      14 lutego dzieci z naszego Przedszkola uroczyście świętowały dzień życzliwości, sympatii i szacunku okazywanego drugiemu człowiekowi. Serduszka, kolor czerwony oraz tańce, pląsy i zabawy to ważne elementy tego radosnego święta. Wszystkim było wesoło, a uśmiech i radość królowały pośród nas.

    Istotą tego dnia było odzwierciedlenie w zabawach takich pojęć jak: szczęście, miłość, przyjaźń. „Walentynki” to szczególny dzień, kiedy nie boimy się mówić o swoich emocjach i uczuciach, a dzieci szczerze i otwarcie okazują przyjaźń i sympatię rówieśnikom. Na koniec imprezy każde dziecko otrzymało balonika oraz słodycz.

Wszystkim ten dzień bardzo się podobał – szkoda, że jest on tylko raz w roku…

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.