Wycieczka do Fikolandu

22 lutego w grupie Skrzatów od rana było gwarno i wesoło.

 

 

    To przedszkolaki z utęsknieniem oczekiwały na planowaną wycieczkę do „Fikolandu”. Już w autokarze dzieci nie mogły doczekać się kiedy znajdą się na miejscu. Nie była to pierwsza wizyta w tej sali zabaw, ale mimo to na nudę nikt nie narzekał: były zabawy w basenie z piłeczkami, skoki na trampolinie czy zjeżdżanie na zjeżdżalniach. Kolejną atrakcją była wizyta w kinie na bajce „Ostatni smok świata”. To pełna akcji, magii, humoru i fantastycznych zwierząt, animowana komedia o niepoprawnym marzycielu, który rzuca wyzwanie ostatniemu smokowi na Ziemi.

Wszyscy wrócili zmęczeni, ale zadowoleni z wyjazdu.

 Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.