Dzień Kobiet

„Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
I pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla mamy, Pani, dla dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek –
To jest od chłopców upominek”

  8 marca wszyscy chłopcy z naszego przedszkola stali się prawdziwymi dżentelmenami. Chłopcy obdarowali panie oraz koleżanki z przedszkola samodzielnie wykonanymi kwiatkami i laurkami. Podczas obchodów tego wyjątkowego dnia mali dżentelmeni złożyli wszystkim Paniom życzenia oraz zorganizowali koncert życzeń. W tym wyjątkowym dniu miłą niespodziankę wszystkim paniom pracującym w przedszkolu sprawił  Pan Tomasz z Rady Rodziców, który w imieniu wszystkich rodziców złożył piękne życzenia i obdarował kwiatami. W dniu swojego święta wszystkie  panie i dziewczynki usłyszały wiele miłych słów od przedszkolaków, którzy spisali się na medal! W tym dniu nie zabrakło słodkiego „co nie co”.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.