Robimy wiosenne kanapki

Przedszkolaki z grupy „Pszczółek” podjęły wielkie wyzwanie – postanowiły zrobić pyszne, zdrowe i kolorowe, wiosenne kanapki.

Na stołach zagościły świeże warzywa: sałata, rzodkiewka, ogórki, a także szczypiorek. Nie zabrakło także wędliny, sera, jajek, pieczywa oraz przyborów kuchennych pomocnych w pracy.

Wszystkie dzieci z wielkim zaangażowaniem, samodzielnie kroiły i układały tworząc na kanapkach bardzo ciekawe kompozycje. Przygotowane kanapki wyglądały naprawdę smakowicie – nic więc dziwnego, że po kulinarnej przygodzie znikły z talerzy bardzo szybko, bo przecież każdy z nas wie, że najlepiej smakują kanapki wykonane własnoręcznie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.