Konkursy

W ramach realizacji rocznego planu pracy w grupie „Pszczółek” i „Smerfów” odbył się konkurs czytelniczy pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”, oraz wszystkie przedszkolaki brały udział w konkursie na własnoręcznie wykonaną książeczkę.

  Główną ideą powyższych konkursów było rozbudzenie u dzieci chęci częstego sięgania po książeczki i postrzegania ich jako źródła przeżyć i wspaniałych emocji.

  Podsumowanie konkursów nastąpiło dnia 20 kwietnia. W komisji konkursowej oprócz Pań z przedszkola zasiadała Pani Ewa Kozak – dyrektor Biblioteki Publicznej w Milanowie. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców i Panią Dyrektor biblioteki za co serdecznie dziękujemy.

Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, życząc samych miłych i ciekawych spotkań z literaturą.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.