Wycieczka Smerfów do wiejskiej zagrody

31 maja Pani Krysia z grupą „Smerfów” wybrała się na wycieczkę do zagrody Rodziców Małgosi.

  Dzięki uprzejmości Pani Edytki dzieci chociaż przez chwilę mogły zaprzyjaźnić się z kozami: Cytrą i Beksą, konikiem Wiktorią, świnką Pepą oraz kocicą i jej dwutygodniowymi maluchami, które wygrzewały się na wiosennym słońcu.

 Pani opowiedziała o swojej pracy i zajęciach w hodowli zwierzątek. Pogoda świetnie nam dopisała, a spacer był wyśmienity. Wszyscy wróciliśmy do przedszkola bardzo zadowoleni. Chcieliśmy jeszcze raz serdecznie podziękować Pani Edycie za oprowadzenie po swojej zagrodzie, a także za miłą niespodziankę w postaci ciepłych pączków na kozim mleku, które były prawdziwą ucztą dla naszego podniebienia.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.