Przedszkolaki na Olimpiadzie

Gimnastyka odjazdowa!

– krzyczą „Pszczoły” z Milanowa,

Śmiało dzisiaj Was witamy, te zawody my wygramy!!!”

   Takim okrzykiem zagrzewała do walki swoich zawodników grupa małych kibiców z Milanowa. W dniu 9 czerwca 2017 roku w Szkole Podstawowej Nr 1 w Parczewie odbyła się III Sportowa Olimpiada Przedszkolaka. Na zawody stawiły się pięciolatki i sześciolatki z różnych przedszkoli Parczewa i okolic, a wśród nich grupa „Pszczółek” z Przedszkola Samorządowego w Milanowie. Drużyną biorącą udział w zawodach opiekowała się Pani Iwona, zaś grupą kibiców Pani Krysia i Pani Ewa. Wszyscy uczestnicy z Milanowa pięknie zaprezentowali się w zielonych koszulkach, a mali kibice mieli na sobie plakietki z pszczołami, aby jeszcze wyraźniej utożsamiać się ze swoją drużyną. Gdy nasi zawodnicy startowali w kolejnych konkurencjach, emocje na trybunach sięgały zenitu. Drużyna „Pszczółek” zajęła w zawodach V miejsce, ale radość z udziału w takiej sportowej imprezie była nie do opisania. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, dyplomy i sportowe nagrody za udział w olimpiadzie. Przysłowiową „wisienką na torcie” okazał się Puchar Kibica, który otrzymaliśmy za hasło i wsparcie okazane naszym zawodnikom podczas poszczególnych konkurencji. Chcemy wrócić tam za rok, bo jak dalej głosiło hasło: „To jest gra! Pszczoły – Hura!!!”.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2015/16. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.