Smerfy w Magicznych Ogrodach

W dniu 08.06.2017 r. Smerfy z Panią Krysią i Panią Asią udały się na wycieczkę do Tematycznego Parku „Magiczne Ogrody” w Trzciance k/Janowca.

   Po przybyciu na miejsce przywitała nas Wróżka Smużka, która tego dnia była naszym przewodnikiem po tej zaczarowanej krainie.

  Przekraczając bramę wkroczyliśmy do niezwykłego świata pełnego drzew, szumiących wodospadów i strumieni oraz tysięcy kwiatów i krzewów, pośród których schronienie znalazły wyjątkowe baśniowe istoty – Wróżki, Bulwiaczki, Mordole, Krasnoludy, Robanki, Drzewce, Smoki i wiele innych.

   Podczas pobytu w ogrodach czekało na dzieci mnóstwo atrakcji: gry i zabawy sportowe z animatorem, przejazd kolejką w Kwiatowej Dolinie, wizyta w krainie wróżek Smużek ,zabawy w Grodzie Krasnoludzkim i Podgrodziu szkoleniowym, zabawy w krainie Bulwiaków , zabawy na Robankowej Łące, Smoczym placu zabaw i dmuchańcach. W tym dniu nikomu nie groziła nuda, każdy znalazł dla siebie coś interesującego. Największe wrażenie na dzieciach zrobiło pole z gigantycznymi marchewkami. To był naprawdę magiczny dzień. Szczęśliwi, choć bardzo zmęczeni wróciliśmy do domu.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.