Spotkanie integracyjne

We wtorek 13 czerwca dzieci z Przedszkola Samorządowego w Milanowie gościli kolegów i koleżanki z zaprzyjaźnionych przedszkoli z Rudna, Radcza i Kostr.

  Dzieci zostały zaproszone na spotkanie integracyjne pod hasłem „Czytelnicza przyroda to fantastyczna przygoda”. Celem spotkania było promowanie czytelnictwa oraz propagowanie ekologii. Na początku Pani dyrektor Maria Końko powitała wszystkich gości. Rozpoczynając spotkanie, każde przedszkole zaśpiewało wcześniej przygotowaną piosenkę oraz zaprezentowało wykonaną własnoręcznie książeczkę. Pani Krysia i Pani Iwonka przygotowały mnóstwo różnych zadań, quizów na temat znajomości bajek i baśni dziecięcych. Nie zabrakło również konkursów sportowych oraz wspólnych tańców i zabaw ruchowych.

  Po zmaganiach wszyscy udaliśmy się na wspólny poczęstunek w postaci pieczonej kiełbaski oraz pysznych ciasteczek. Na zakończenie spotkania pani Dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody dla wszystkich placówek, które zostały ufundowane ze środków przeznaczonych na Ochronę Środowiska pochodzących z budżetu Gminy Milanów.

  Imprezę uznajemy za udaną. Dzieci z pewnością będą radośnie wspominały miniony czas. Już myślimy o kolejnym roku…

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.