Piknik „Smerfów”

W dniu 22 czerwca z uwagi zbliżających się wakacji na polanie w „Czarnym lesie” odbył się piknik dla rodziców i dzieci z grupy „Smerfów”.

  Podczas spotkania było wiele zabaw, które dostarczyły zarówno dzieciom jak ich rodzicom wiele radości i satysfakcji oraz były okazją do wspomnień rodziców do lat szkolnych. Nie obyło się bez kiełbaski z grilla oraz słodkości. Podczas konsumpcji wszyscy mieli czas na wspólne rozmowy oraz wymianę rodzicielskich doświadczeń.

Aż trudno było się rozstać…

  Na koniec tego wyjątkowego spotkania były wspólne zdjęcia, podziękowania oraz wspomnienia z minionego roku przedszkolnego.

  To wyjątkowe spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze, było okazją do wspaniałej zabawy i dostarczyło wszystkim wiele radości. W tym dniu pojawiły się plany na kolejny piknik w przyszłym roku.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.