Pożegnanie „Pszczółek”

Minął przedszkolny okres wesoły…”

    Tymi słowami dzieci podsumowały czas pobytu w przedszkolu. 22 czerwca 2017 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017 w Przedszkolu Samorządowym w Milanowie. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Milanów – pan Paweł Krępski, pani dyrektor Maria Końko, nauczyciele, pracownicy przedszkola, rodzice i oczywiście dzieci. W tym roku imprezę rozpoczęto „Polonezem”, którego wspaniale zatańczyły sześciolatki. Dzieci z grupy „Pszczółek” przygotowały część artystyczną pod kierunkiem Pani Iwony. W słowach wygłoszonych przez przyszłych pierwszoklasistów wyrażona została wdzięczność za trud w nauczaniu i wychowaniu włożony przez nauczycieli oraz smutek z powodu pożegnania. Do tej części włączyła się grupa pięciolatków – pod kierunkiem Pani Krystyny – którzy pożegnali koleżanki i kolegów ze starszej grupy, życząc im pomyślności w pierwszej klasie. A wyrazili to słowami: „ Dobrze uczcie się w tej szkole, same piątki tam zbierajcie, a co dało Wam przedszkole mocno w sercu zachowajcie”.

   Pożegnanie w tym roku miało dwojaki charakter. Szczególne łzy wzruszenia popłynęły w słowach pożegnania dla Pani dyrektor Marii Końko, która w tym roku kończy swoją wieloletnią pracę i odchodzi na zasłużoną emeryturę. Dziękujemy zatem pani Marii za wszystko i życzymy zdrowia, aby mogła cieszyć się jeszcze długo odpoczynkiem, a wracając myślami do przedszkola czuła dumę i satysfakcję z placówki, w którą włożyła tyle serca i pracy.

   Dopełnieniem  tego dnia było pożegnale ognisko Stanicy Myśliwskiej „Czarny las”, w którym uczestniczyli „Pszczółki” razem z Rodzicami, Panią Dyrektor i Wychowawcą. Było wiele wspomnień, rozmów i zabaw, które zapewne na długo zostaną w pamięci.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2016/17. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.