Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajki.

Nasze przedszkole również włączyło się w obchody tego święta, dzięki któremu mogliśmy przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów.

Za oknem było pochmurno, ale u nas kolorowo ponieważ w salach pojawiły się księżniczki, piraci, strażacy, czarownice, wróżki i wiele innych postaci bajkowych postaci. Każde dziecko miało okazję zaprezentować swoja postać i opowiedzieć z jaką bajką jest związana. Nie zabrakło konkursów, zagadek oraz wspólnych zabawach.

Ten dzień sprawił wszystkim bardzo wiele radości, a jednocześnie przypomniał jak ważne są bajki, które rozweselają i bawią, ale także przekazują ważne prawdy życiowe. Warto po nie często sięgać i do nich powracać.

Galeria

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2017/18. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.