Hej kolęda, kolęda…

7 stycznia przedszkolaki ze wszystkich grup razem ze swoimi rodzinami, pani dyrektor, nauczyciele i pracownicy przedszkola spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Milanowie, aby wspólnie pokolędować.

Z tej okazji dzieci z grupy najstarszej przygotowały „Jasełka”, dzięki, którym wszyscy przypomnieli sobie prawdziwą istotę świąt – Narodzenie Jezusa. Młodsze dzieci również miały swój czas na scenie – zaprezentowały swoje wokalne i recytatorskie umiejętności w czasie prezentacji przygotowanych wierszy, kolęd i pastorałek. Nie zabrakło także odważnych rodziców, którzy zaśpiewali swoje ulubione kolędy w zespołach rodzinnych, za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Spotkanie dało wszystkim wiele radości, a także było doskonałą okazją do integracji dzieci, rodziców i pracowników przedszkola.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w zorganizowaniu spotkania oraz za przygotowanie słodkiego poczęstunku.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2017/18. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.