W karnawale same bale…

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. W tym okresie nie może zabraknąć balu karnawałowego.

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas. Od rana w naszym przedszkolu pojawiały się bajkowe postacie. Wszyscy nie mogli doczekać się kiedy zacznie się zabawa. Na początku balu każdy zaprezentował swój strój i dowiedzieliśmy się z jakiej bajki jest postać, za którą przebrany jest przedszkolak. Wreszcie zabrzmiała muzyka i wszyscy ruszyli do tańca. Przy rytmach wesołej muzyki były prowadzone różne zabawy i korowody. Znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku. Zabawa karnawałowa umożliwiła dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze a wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2017/18. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.