Dzień Koloru Czerwonego

Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę.
Ciebie kocham, Ciebie lubię, Ciebie pocałuję.
A czerwone dziś serduszko, wszystkim podaruję”

 

     W naszym przedszkolu wszystkie grupy obchodziły „Dzień koloru czerwonego” w nawiązaniu do Walentynek. W tych dniach dominował kolor czerwony w strojach dzieci. Wychowawcy zorganizowali w swoich grupach różne konkursy, zagadki oraz zabawy przy muzyce, w których przeważały serca i kolor czerwony. Na pamiątkę obchodów Walentynek każda z grup wykonała pracę plastyczną oczywiście z serduszkiem w roli głównej. Przedszkolakom dni upłynęły na miłych zabawach walentynkowych, rozmowach o znaczeniu przyjaźni i miłości. Były prowadzone także rozmowy o uczuciach radości, smutku, złości – uczuciach, które są wśród nas i towarzyszą nam na co dzień.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2017/18. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.