Dzień Mamy i Taty

„Kochana Mamo, kochany Tato,
bardzo kochamy was głównie za to,
że zawsze o nas ogromnie dbacie
i nas na pewno mocno kochacie.
Przyjmijcie życzenia:
sto lat w zdrowiu i marzeń spełnienia!”

  W kalendarzu uroczystości przedszkolnych nie mogło zabraknąć obchodów Dnia Mamy i Taty. Jak co roku każda z grup na tą okazję przygotowała montaż słowno-muzyczny. Rodzice z zaciekawieniem i w skupieniu słuchali życzeń, wierszy i piosenek. Po wspaniałych występach na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech.

Na koniec dzieci wręczyły rodzicom upominki i zaprosiły do słodkiego poczęstunku.

Galeria „Smerfy”

Galeria „Wesołe Skrzaty”

Galeria „Muchomorki”

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2017/18. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.