Dzień Kartofelka

20 września grupa Wesołych Skrzatów obchodziła Dzień Kartofelka.

Tą wesołą uroczystość zorganizowała wychowawczyni wraz z rodzicami w Czarnym Lesie w Zieleńcu. Dzieci na miejsce przyjechały wozem konnym, następnie wraz z rodzicami, Panią Dyrektor i Panią Jolą spotkali się z leśniczym, który opowiedział o lesie i zasadach zachowania się w nim. Po tym wstępie, rozpoczęła się iście wspaniała zabawa. Rodzice ze swoimi dziećmi wzięli udział w wielu zabawach i konkurencjach, gdzie głównym tematem był Pan Kartofelek. Równocześnie w ognisku piekły się ziemniaki i zapraszały swoją wonią do poczęstunku. Nie obyło się również bez wspólnego pieczenia kiełbasek i biesiadowania przy ognisku. To był naprawdę mile spędzony czas dla wszystkich uczestników.

Wychowawca grupy „Wesołe Skrzaty”

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.