Smerfy witają jesień

Idzie lasem Pani Jesień,

jarzębinę w koszu niesie.

Daj korali nam troszeczkę,

nawleczemy na niteczkę”

Dnia 26 września w grupie Smerfów powitaliśmy w przedszkolu Panią Jesień. Jesień przyniosła ze sobą wspaniałe dary, które znalazły miejsce w kąciku przyrodniczym: kasztany, żołędzie, kolorowe liście, szyszki, jarzębina, jabłka, gruszki oraz dynię. Panie tego dnia zaprosiły dzieci do wspólnych zabaw i pląsów aby świętować nadejście nowej pory roku. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach przygotowanych przez Panie. Następnie wykonały pracę plastyczną związaną z tematyką jesienną. Na zakończenie dnia dzieci udały się na spacer w celu obserwacji zjawisk przyrodniczych nastałej pory roku.

Wychowawca grupy „Smerfy”

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.