100 -lecie odzyskania Niepodległości

11 listopada to najważniejsze Polskie Święto Narodowe, upamiętniające rocznicę odzyskania przez Naród Polski niepodległości.

 

 

   W tym roku szczególnie ważne, gdyż świętowaliśmy 100- lecie odzyskania Niepodległości. W przedszkolu od najmłodszych lat uczymy dzieci patriotyzmu, przywiązania do swojej Ojczyzny, do ziemi rodzinnej, wpajamy szacunek dla polskich symboli. Ten Szczególny dzień skłania do refleksji na temat patriotyzmu nawet najmłodsze pokolenie. Nasze przedszkolaki spotkały się na uroczystej akademii przygotowanej przez panie wychowawczynie, która rozpoczeła się odśpiewaniem hymnu polskiego, a następnie były wiersze i piosenki patriotyczne.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.