Dzień Misia

Miękki, puchaty i taki z łatką. 25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”

W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z naszego przedszkola uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci miały okazję indywidualnie przedstawić swojego pluszaka, pochwalić się nim na forum grupy, poznać historię powstania zabawki, zatańczyć z misiem przy piosence: „Jadą, jadą misie”, a także pobawić się w „Starego niedźwiedzia”. Nie obyło się też bez degustacji miodku. Było wiele konkursów, zabaw, uśmiechu i wspólnej zabawy.

Galeria

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.