Dzień Śnieżynki

13.12 w grupie „Smerfy” obchodziliśmy Dzień Białej Śnieżynki. Tego dnia zarówno na dworze jak i w przedszkolu pojawiła się prawdziwa zima i zrobiło się biało.

Dominującą barwą w stroju była biel. W przedszkolu jak zwykle czekało na naszych wychowanków wiele atrakcji. Panie zorganizowały dla dzieci wspaniałą zabawę. Oprócz naszych białych strojów nie zabrakło zabaw związanych z tym kolorem. Była zimowa muzyka, białe opowieści, ciekawe eksperymenty ze śniegiem i lodem, białe konkursy i zagadki, taniec na białej krze lodu, zawody sportowe. Odbyła się także prawdziwa bitwa na śniegowe kule z białych kartek papieru. Przedszkolaki przygotowały również piękną pracę plastyczną o tematyce zimowej. Był to kolejny dzien pełen radości, niesamowitych wrażeń i atmosfery pełnej życzliwości i przyjaźni. Prawdziwa zima za oknem i ta, stworzona przez dzieci i Panią Krysię z Panią Asią towarzyszyły wszystkim tego dnia.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.