Mikołajki

„Jedzie święty Mikołaj,

Białą brodą świeci.

Worek z prezentami

Ma dla grzecznych dzieci.”

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych dni w roku, do którego dzieci przygotowują się już dużo wcześniej ucząc się piosenek i wierszyków dla Mikołaja oraz wykonując drobne upominki.

W tym dniu już od samego rana dzieci nasłuchiwały dzwoneczków i częściej niż zwykle wyglądały przez okno. Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i po śniadaniu odwiedził nasze przedszkole z workami prezentów. U wszystkich pojawił się uśmiech. Każdy cierpliwie czekał, aż usłyszy swoje imię i podejdzie do Mikołaja po wyczekiwany prezent.

Dziękujemy Mikołajowi za przybycie i za otrzymane prezenty. Do zobaczenia za rok.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.