Dzienne archiwum: Marzec 5, 2019

Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem

Dbając o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków w czasie zbliżających się ferii zimowych w przedszkolu odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z panem policjantem z Komendy Policji w Parczewie.

Opublikowano 2018/19 | Możliwość komentowania Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem została wyłączona

Mobilne oceanarium

Nasze przedszkolaki miały możliwość uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych w „mobilnym oceanarium”.

Opublikowano 2018/19 | Możliwość komentowania Mobilne oceanarium została wyłączona

Życzenia dla Babci i Dziadka

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Opublikowano 2018/19 | Możliwość komentowania Życzenia dla Babci i Dziadka została wyłączona

Robimy pyszne śniadanie…

Dzieci z grupy „Muchomorki” podjęły wyzwanie – postanowiły postanowiły samodzielnie przygotować dla siebie pyszne i zdrowe kanapki.

Opublikowano 2018/19 | Możliwość komentowania Robimy pyszne śniadanie… została wyłączona

Rodzinne kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia są dla polskich rodzin czasem wyjątkowym.

Opublikowano 2018/19 | Możliwość komentowania Rodzinne kolędowanie została wyłączona