Bezpieczne ferie – spotkanie z policjantem

Dbając o bezpieczeństwo naszych przedszkolaków w czasie zbliżających się ferii zimowych w przedszkolu odbyło się spotkanie profilaktyczno-edukacyjne z panem policjantem z Komendy Policji w Parczewie.

Policjant omówił z dziećmi zasady bezpieczeństwa w czasie zabaw zimowych. Przestrzegał przed organizacja kuligów za pojazdami mechanicznymi, wchodzenia na zamarznięte zbiorniki wodne czy zjeżdżaniu na sankach blisko ulic. Dzieci bardzo chętnie włączały się w dyskusję. Podczas spotkania dzieci także utrwaliły zasady ruchu drogowego oraz zasady bezpiecznego przebywania na terenie przedszkola i placu zabaw oraz innych miejscach publicznych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.