Rodzinne kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia są dla polskich rodzin czasem wyjątkowym.

Dzielenie się opłatkiem oraz wspólne kolędowanie przy wigilijnym stole to symbole wzajemnej radości, miłości i pokoju. Przedłużając świąteczny czas spotkaliśmy się na rodzinnym kolędowaniu, aby wspólnie kultywować tradycje. Dzieci z najstarszej grupy pod bacznym okiem wychowawcy pani Beaty przypomniały nam historię narodzin Jezusa. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowo narodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli także Królowie. Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role.

Dwie młodsze grupy również miały możliwość zaprezentowania na scenie przygotowanych pod kierunkiem wychowawców świątecznych piosenek, a grupa taneczna swój układ choreograficzny do znanej piosenki „Merry Christmas every one”. Jednak najwięcej radości i pozytywnych emocji przyniósł wszystkich wspólny taniec kończący naszą uroczystość.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za liczne przybycie i stworzenie wyjątkowej atmosfery.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.