Życzenia dla Babci i Dziadka

„Dziś dla babci słońce mamy

i całuski dla dziadziusia,

dziś życzenia wnuczek składa

i piosenki śpiewa wnusia

Takich słów skierowanych do przybyłych gości nie mogło zabraknąć w czasie występów naszych przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które przygotowywały już od tygodni. Najstarsza grupa zaprezentowała „Jasełka”. Po odśpiewaniu „Sto lat” i wręczeniu upominków wnuczęta zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na słodki poczęstunek. Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzony czas razem z wnukami.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Galeria Wesołe Skrzaty

Galeria Muchomorki

Galeria Smerfy

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.