Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubiana przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

 

   W dniu 5.02 w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów ulubionych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana… nie sposób było zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie z paniami w zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się znakomicie, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. A słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców umilił nam ten wyjątkowy dzień.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.