Wiosenne warsztaty w WTZ

Dzięki uprzejmości Pani Kierownik, Pracowników i Uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Parczewie 14 marca nasze przedszkolaki uczestniczyły w „Wiosennych warsztatach”.

Zaraz po śniadaniu najstarsze grupy wyruszyły do Parczewa. Na miejscu zostaliśmy ciepło przywitani przez personel i uczestników WTZ. Dzieci zostały podzielone na 4 zespoły, które miały przydzielone inne zadania. Przedszkolaki z pomocą uczestników warsztatów wykonały piękne kartki wielkanocne, żabki, jaskółki, zajączki a także piekły i dekorowały słodkie ciasteczka. Pobyt w WTZ sprawił dzieciom wiele radości.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i mamy nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie.

Galeria

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2018/19. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.