Informacja dla rodziców w związku z planowanym strajkiem

Drodzy Rodzice!

1.Początek strajku zaplanowano na 8 kwietnia 2019r..Z przeprowadzonego referendum w naszej placówce wynika , że do strajku przystąpią wszyscy pracownicy przedszkola.

2.W tych dniach organizowane będą jedynie zajęcia opiekuńcze w łączonych grupach.

Kuchnia nie będzie w tych dniach wydawała posiłków,dlatego też posyłając dziecko do przedszkola proszę przygotować mu śniadanie i obiad.

3.Jeżeli mają Państwo możliwość pozostawienia w tych dniach córki/syna w domu to proszę to uczynić dla większego bezpieczeństwa dziecka.

4.W razie pytań proszę o kontakt pod nr tel.83/356-70-48.Informacje dotyczące strajku będą także zamieszczane na stronie przedszkola .

Z poważaniem Dyrektor Przedszkola Aneta Ciok