szkole

Nasze przedszkole jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Dbamy o to, aby dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego, aby w atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw i sportu.

Wykwalifikowany i przyjazny personel dokłada wszelkich starań aby Państwa dziecko radośnie stawiało pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego je świata. Mamy świadomość, że każde dziecko jest niepowtarzalne i rozwija się we własnym tempie, dlatego zapewniamy takie warunki i atmosferę, które zaspakajają indywidualne potrzeby wczesnej edukacji. Pomagamy dzieciom rozwinąć ich zainteresowania, zdolności i możliwości, by sprostały wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu.